18 Temmuz 2009 Cumartesi

vakit tamam seni terk ediyorum..!Blog dünyasına 2005 de girmiştim.. o sene en sıkı günlük tuttugum yıldı galiba. sonra o blogumu kapattım. nedenini hatırlamıyorum tam olarak. bikac ay sonra baska bi yerde yazmaya basladım. orada 2 sene belki daha fazla yazdım.o kadar cok sey anlatmısım ki orada. ama snra kapattım. neden mi? cünküü ailemden biri orayı kesfetmişti. okumasına diyecegim bişey yoktu ama o beni biraz umursamaz,kafaya az takar, her daim mutlu, hayatını yasayan biri olarak görüyordu ve blogum hiçte öyle değildi :)) biraz üzülecekti okuyunca cünkü gecen sürede acıtan cok sey olmustu.o daha arsivimi okuyamadan sildim orayı. epey nette günlük tutmadım. sonra burayı actım bir ara yine yazmadım.şimdi vakit buranında kapanma vakti. böyle dandik abuk subuk bi sebepten burayı bırakacagımı söyleseniz gülerdim. oysaki buraya yazacagım cok sey vardı.. bugün yaptıgım 700 kmlik yolculuk ve gecen komik diyologlar, gecmişe nasıl daldıgımızı,kayan ısıkları izlerken hangi sarkıları dinlediğimi, gittiğim ve geldiğim yeri.. gelince fırından pastayı cıkarırken düşündüklerim yüzünden nasıl daldıgımı ve nasıl yanlıs tuttugumu elimi nasıl yaktıgımı.. akay kavsagının kapatılmasıyla olacak trafik cilesini, ingiltereye gittiğimde oradaki anları, okulun beni nasıl tükettiğini, nasıl direndiğimi, güldüklerimi,gözlerimi dolduran anları, sonraa kaybettiklerimi , ümit ettiklerimi,gerceklesen hayalleri.. kavgalarımı kırgınlıklarımı.. sarkıları sarkıları.. özlemleri.. uff ya daha anlatacak cok seyim vardı.nedenini demedim demi? bekleme demiyecem. desem bile anlayabilecek misin?? bunu söylemeden bilemeyiz değil mi ? hıhım.. demekki hiç bilemeyecegiz sebebini :) son günlerde yasadıklarım yüzüme bagıra bagıra "giiit!" diyor.. gidiyorum.. giderken mırıldanıyorum..
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No nothing else matters

(metallica- nothing else matters)
12 yorum:

pusarık dedi ki...

'git'i sezen abla guzel söylüyor; git... git... gitme kal yalan söyledim ;)

bi dost dedi ki...

abuk subuk insanlar/sebepler yüzünden istemediğin bişeyi yapmaya değmez aslında.

Adsız dedi ki...

sürekli seni okuyan ama yorum bırakmadan giden bencil bir okuyucun olarak tek diyebileceğim şey şu

umarım bir gün hayattan yara almamayı başarabilirsin ve yine birgün ben geldim dersin...

sevgiyle kal...

Mor menekse dedi ki...

oysa yeni tanismistik. anlattiklarina ortak olmak isterdim. gerci kalem seni birakmaz,orasi ayri,ama gittigin yerlerden selam gönder en azindan ;)

umarim fikrinden seni caydirabilcek cetin bir cevize catarsin :)

İsvecPeyniri dedi ki...

pusarık ; ablam senin o güzel yüreğinden giden kim kovsan gitmem ;)

bidost ; abuk subuk insanlar için değmez haklısın ama deger verdiklerin için istemediğin bişeyi yapmaya değer bazen. en azından bence değer.

ucandepik ; bencil şey seni :P amin ve bilmukabele. hayattan yara almamak pek mümkün değil ama alınan yaraları cabuk iyileştirmek ve en az hasarla atlatmak mümkün.. umarım öyle olur..

mor menekse ; tamam;) yollarım selam gittiğim yerlerden.. cetin ceviz hmm :) yorum yok :)

SeiNeP dedi ki...

uffff... şu an kendimi tutamayıp 'nereye? daha karpıss keseceeğdikk ' diyee iğrenççç veee bayağı bi esprii yapasım var ,amA yapmıcamm :/ nereye gidiyorsun yaa ? bende uçan depik gibii sessiz bi okuyucun idim.. ama ama ama olmaz ki gitme be :/

zanzara dedi ki...

"hmmm bakalım ben yokken neler dökülmüş klavyesindennn" diyerek tıkladım.e şaşırdım tabi.söylemek istedim.
hoşçakal...

kelebekmisali dedi ki...

sessiz okuyucun ne kadar da fazlaymış...nereye gidiyon yafff

içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki...

hepimiz burada emek harcıyoruz emek +zaman... yazılanları bir anda silip atmanın mantığını çözebilmiş değilim.Keşke emeklerinizi ziyan etmeseydiniz.
sağlıcakla...

yalnız dedi ki...

"Bir gün kızsan bana,
alsan başını,
yüz bin yıllık yere gitsen,
dönüp kavuşacağın yer ben'im demedim mi?"
celaleddin rumî

gitmek gelmek.. ahh..

anthony dedi ki...

dönersin diye düşünmüştüm isveçpeyniri. tam bir yıldan fazla geçmiş. gelmedin. inşallah mutlusundur. Yalnız / anthony

İsvecPeyniri dedi ki...

buranın şifresini bile unutmustum, bugün içimden bir ses ısrarla bulmam için baskı yaptı, en az 15 farklı şifre denedim sanırım ve sonunda buldum. yalnız teşekkür ederim unutulmamanın nasıl bir his olduğunu hatırlattıgın için...

kelebek misali öyleymiş gidince ortaya çıktı :)

içimden geldiği gibi, şimdilerde önemi bile olmayan bir sebep yüzünden gitmiştim, cocukluk işte.. :)